Поліція затримала повний мікроавтобус контрабандної косметики, виготовленої в Криму
На 130-у кілометрі автодороги «Кіпті-Глухів-Бачівськ» поліція Чернігівщини зупинила мікроавтобус «Iveco», яким перевозилося майже півтори сотні ящиків косметичних продуктів сумнівної якості.
Як розповів т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін, ні водій, ні власник товару не змогли пред'явити документи на вантаж. Під час огляду транспортного засобу поліцейські звернули увагу на те, що товар вироблено в Криму.
На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група Бахмацького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області. Власник товару також не зміг пояснити поліції як косметика потрапила в Україну з окупованого Криму. За попередньою інформацією, вантаж направлявся з Шостки Сумської області в Київ. Транспортний засіб поміщено на спеціальний майданчик Бахмацького відділу поліції для проведення подальшої перевірки.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) - караються штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.
Едуард Алехін повідомив, що наразі поліція відслідковує увесь трафік даного вантажу. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.