Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 09:28:34

Підбито підсумки цивільного захисту Чернігова за 2015 рік

17.12.2015   07:03

14 грудня начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Олександр Кузнєцов підбив підсумки за результатами роботи за 2015 рік, а також визначив основні завдання з реалізації вимог законодавства і сферах цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки на 2016 рік.

Зокрема визначені завдання щодо покращення стану систем оповіщення, захисних споруд у м. Чернігів, а також розглянуто результати проведення навчань та тренувань з цивільного захисту на підприємствах.

Начальник циклу практичної підготовки обласних та м. Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Юрій Мирюта наголосив на вимогах чинної нормативно-правової бази стосовно обов’язковості навчання населення з питань цивільного захисту. Надані роз’яснення щодо повноважень і послуг Центру та алгоритм комплектування слухачами навчальних груп з цивільного захисту та пожежної безпеки.

На завершення заходу за сумлінне виконання заходів щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і території міста від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, почесними грамотами відзначені керівники підприємств Чернігова, а кращим фахівцям організацій оголошені подяки.

Крім того, за вагомий особистий внесок в організацію навчання у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки, навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області нагороджені грамотами працівники, відповідальні за цивільний захист підприємств, установ та організацій м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини