Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 16:45:49

Підбито підсумки цивільного захисту Чернігова за 2015 рік

17.12.2015   07:03

14 грудня начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Олександр Кузнєцов підбив підсумки за результатами роботи за 2015 рік, а також визначив основні завдання з реалізації вимог законодавства і сферах цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки на 2016 рік.

Зокрема визначені завдання щодо покращення стану систем оповіщення, захисних споруд у м. Чернігів, а також розглянуто результати проведення навчань та тренувань з цивільного захисту на підприємствах.

Начальник циклу практичної підготовки обласних та м. Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Юрій Мирюта наголосив на вимогах чинної нормативно-правової бази стосовно обов’язковості навчання населення з питань цивільного захисту. Надані роз’яснення щодо повноважень і послуг Центру та алгоритм комплектування слухачами навчальних груп з цивільного захисту та пожежної безпеки.

На завершення заходу за сумлінне виконання заходів щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і території міста від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, почесними грамотами відзначені керівники підприємств Чернігова, а кращим фахівцям організацій оголошені подяки.

Крім того, за вагомий особистий внесок в організацію навчання у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки, навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області нагороджені грамотами працівники, відповідальні за цивільний захист підприємств, установ та організацій м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1 16:05

Голи: Нурієв, 23 (з пенальті), 39, Пиняшко, 50 – Імереков, 56.

Виявлено 594 нових випадків COVID-19

Виявлено 594 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 квітня в області зафіксовано 594 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 особи 15:56

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 квітня в області щеплено першою дозою 8144 осіб.

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення 12:23

Проводиться підготовка до капітального ремонту ділянки дороги від Мільків до Охіньок. Згодом тут проводитимуть регенерацію основи та укладатимуть нове асфальтобетонне покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 6 км.

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль 12:17

За тиждень з 8 по 15 квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 45 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 18 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 16 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини