Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:51:05

Акція "Новорічний подарунок для кожної дитини Героя"

16.12.2015   11:31Агенцiя

Поновлюємо минулорічну ініціативу "Новорічний подарунок для кожної дитини Героя"!

Вже черговий Новий рік і дорослі, і діти нашої країни святкують не так яскраво та безтурботно, як колись.

Є родини, де ситуація зі святкуваннями особливо тривожна. Коли дружина залишається сам на сам зі своїми домашніми турботами, чоловік на війні. Чи він повернувся, але на тендітні плечі жінки лягає ще й реабілітація коханого. Часто діти стають заручниками обставин, швидко дорослішають, закриваються наодиці зі своїми образами.

Але саме вони - наше майбутнє!!!

Для дитини Новорічні свята - особливі, це казка, яку ми дорослі здатні перетворити у реальність.
Минулого року, ми змогли принести шматочок свята для 700-та дітей з Чернігівського району та міста Чернігів, це казкові вистави в Обласному Філармонійному Центрі,  безкоштовні покази мультфільмів, до когось додому завітали Дід Мороз зі Снігуронькою. Кожен захід – це насичена цікава програма і подарунки, для кожної дитини наших захисників. Все це було здійснено завдяки небайдужим підприємцям і благодійникам. Сподіваємось, що цього року також дітки наших Героїв не залишаться без уваги. І в ще більшу кількість домівок прийде новорічна казка.

Тому волонтери ГФ «Самооборона Чернігівщини» вже запланували  ряд заходів для діток наших Героїв в період новорічних святкувань.
Але, як завжди, без вас, небайдужі благодійники та меценати ми не обійдемося.

Будемо вдячні за будь-яку допомогу, від пропозиції долучитись до організації, поширити інформацію, організувати збір подарунків серед друзів, колег на роботі до власне самих подарунків( іграшки, книги, солодощі та ін. на Ваш розсуд) чи фінансової підтримки.
Зробити благодійний внесок можна на карту Приват

4149 4978 2303 8395 Ніколаєнко Юлія

Завжди раді за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70 оф. 107 (Приміщення Департаменту з питань цивiльного захисту та оборонної роботи)
0977757206
0939646503

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».