У приміщенні Чернігівської ОДА встановлюють систему обліку входу-виходу
Для контролю та обліку входу-виходу працівників і відвідувачів приміщення Чернігівської обласної державної адміністрації встановлюється турнікет.
![](/uploads/12680-m.jpg)
«Це вимога здорових норм безпеки, яка жодним чином не вплине на доступність орану влади для громадян», – пояснює голова ОДА Валерій Куліч.
Інформація про запровадження додаткових заходів безпеки органів державної влади з’являлася у ЗМІ Чернігівщини двічі протягом місяця. Першою була оприлюднена постанова Кабінету Міністрів України від 25 листопада № 971, яка затверджує перелік органів державної влади, що підлягають безоплатній охороні Національною гвардією. До цього переліку входить і приміщення Чернігівської ОДА.
Наступна хвиля публікацій стосувалася вже встановлення турнікету в приміщенні по вулиці Шевченка, 7 у Чернігові. Вже тоді прес-служба облдержадміністрації роз’яснила: «Турнікет встановлять не лише для посилення заходів безпеки, а й для обліку робочого часу працівників установи. Для цього персоналу будуть роздані спеціальні картки з індивідуальними чіпами… представники ЗМІ та відвідувачі облдержадміністрації безперешкодно зможуть пройти всередину, для цього біля турнікету постійно чергуватиме людина». Також прес-служба ОДА пообіцяла згодом оприлюднити детальнішу інформацію.
Тому сьогодні, коли монтаж турнікету перейшов у видиму для відвідувачів фазу, ми, для уникнення непорозумінь, подаємо позицію голови облдержадміністрації з цього приводу:
«Не варто забувати, що Чернігівська область межує з країною-агресором і тому є зоною підвищеної пильності за безпекою. По-друге, ОДА – орган державної влади, тому в обігу перебувають секретні документи. Це зобов’язує нас запроваджувати певні адекватні заходи безпеки. Це – безпека не лише працівників, а й відвідувачів. Запевняю, що це не стане перешкодою для доступності влади в області», – прокоментував Валерій Куліч.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.