Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 00:03:30

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

16.12.2015   11:15Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 15 грудня до 8:00 16 грудня 2015 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 5 пожеж в житловому секторі, внаслідок яких загинула 1 особа та 2 особи постраждали.


Стан доріг:

Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області спецтехніка від ДП "Чернігівський облавтодор" не працювала. Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 9 мкр/год., Щорс – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 15 грудня до 20 години 16 грудня очікується мінлива хмарність, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний 5-10 м/с. Температура по області вночі  3-8º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.
По Чернігову температура вночі 4-6º морозу, вдень 0-2º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини