Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:26:06

Досвід успішного впровадження естонських технологій для української молочної галузі

16.12.2015   11:13Агенцiя

Група експертів з Університету Природничих Наук республіки Естонія перебувала на Чернігівщині з 11 по 15 грудня. Це вже другий візит європейських фахівців на Чернігівську землю в цьому році.

Представники громадського сектору  та керівники 4 підприємств Чернігівщини (ферми ТОВ СП «Агродім  - керівник Супрун Аталтолій, ПАТ «Блок-Агросвіт» - Малюта Віталій, СТОВ «Тупичівське» - Авдєйко Володимир, ПОСП «Жадьківське» - Шептун Сергій ) презентували потенціал своїх підприємств в сфері молочного виробництва, а також заявили про наміри впроваджувати на Чернігівщині успішний європейській досвід та нарощувати обсяги виробництва молока за рахунок динамічного розвитку технологій виробництва.  Всі зійшлися на тому, що набуті в Естонії знання та впровадження нових технології, безумовно, допоможуть в розвитку молочної галузі Чернігівщини.
 
Підприємці зацікавлені у поглибленні та активізації взаємного співробітництва з Естонією в молочній галузі, адже естонські компанії мають багаторічний успішний досвід роботи на Європейському просторі. Також Чернігівщина має потенціал щодо нарощування виробництва молока і молочних продуктів. Це стосується високих стандартів якості молочних продуктів, що виробляються в нашому регіоні.

І для нас, і для наших партнерів з Естонії основна концепція всіх заходів проекту – це впровадження нових європейських підходів, що зробить  Чернігівщину сильним гравцем на українському та європейському аграрному ринку.

Даний візит проходив в рамках реалізації спільного естонсько-українського проекту спілки громадських організацій «Народна Рада Чернігівщини». Проект має на меті впровадження успішної економічної моделі конкурентоспроможного та екологічного молочного стада на сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області.

Діяльність проходить за підтримки МЗС Естонії.

Олександр Підгорний, Васильчук Віталій

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини