Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:21:57

За 11 місяців платники податків сплатили до місцевих бюджетів на 301 мільйон гривень більше, ніж торік

16.12.2015   07:48Агенцiя

За січень-листопад платники податків Чернігівщини сплатили до загального фонду держбюджету 1 мільярд 924 мільйони гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 25,4 відсотка або на 390,2 млн.грн.

Податку на додану вартість до бюджету надійшло 585,5 млн.грн – в  1,4 рази більше, ніж за відповідний період минулого року. Збільшили сплату цього податку порівняно з відповідним періодом минулого року 1581 платників області на суму 114 мільйонів гривень.

Податку на прибуток сплачено 216,5 мільйона гривень - на 33,8 мільйона гривень або на 18,5 відсотка перевищено минулорічний рівень.

Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачено 3 мільярди 120 мільйонів гривень, що на 14,4 відсотка або на 393 мільйони гривень більше, ніж минулого року.
Місцеві бюджети поповнилися на 1 мільярд 838 мільйонів гривень.

Відтак у розпорядження місцевих громад надійшло на 301 мільйон гривень більше, ніж за 11 місяців минулого року. В тому числі за рахунок внесених до законодавства змін у 2015 році додаткові надходження склали майже 265 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.