Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 14:10:38

За 11 місяців платники податків сплатили до місцевих бюджетів на 301 мільйон гривень більше, ніж торік

16.12.2015   07:48Агенцiя

За січень-листопад платники податків Чернігівщини сплатили до загального фонду держбюджету 1 мільярд 924 мільйони гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 25,4 відсотка або на 390,2 млн.грн.

Податку на додану вартість до бюджету надійшло 585,5 млн.грн – в  1,4 рази більше, ніж за відповідний період минулого року. Збільшили сплату цього податку порівняно з відповідним періодом минулого року 1581 платників області на суму 114 мільйонів гривень.

Податку на прибуток сплачено 216,5 мільйона гривень - на 33,8 мільйона гривень або на 18,5 відсотка перевищено минулорічний рівень.

Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачено 3 мільярди 120 мільйонів гривень, що на 14,4 відсотка або на 393 мільйони гривень більше, ніж минулого року.
Місцеві бюджети поповнилися на 1 мільярд 838 мільйонів гривень.

Відтак у розпорядження місцевих громад надійшло на 301 мільйон гривень більше, ніж за 11 місяців минулого року. В тому числі за рахунок внесених до законодавства змін у 2015 році додаткові надходження склали майже 265 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових 14:04

Відсьогодні, 27 листопада, порядок та безпеку учасників судового процесу в Деснянському районному суді міста Чернігова, одному з найбільших судів Чернігівської області, забезпечуватимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.