Поліція розкрила вбивство пенсіонерки
Поліцейські Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області затримали наркомана, який дерев'яною палицею вбив 84-річну бабусю.
Чергова частина отримала повідомлення, що в Ніжинському районі померла жінка похилого віку. На місце події прибув дільничний інспектор поліції і медики швидкої допомоги.
Оглянувши тіло, поліцейський з медиками висловили припущення, що жінка померла не з природних причин. По це свідчили травми голови, які спочатку прийняли за укуси тварин. В подальшому був проведений розтин і судмедекспертиза підтвердила, що жінка загинула від забою головного мозку.
Слідчо-оперативна група відділу поліції, яку викликав дільничний інспектор, почала відпрацьовувати осіб, які могли бути причетні до вбивства жінки. Оперативники опитали сусідів, провели подворові обходи, перевірили раніше засуджених за аналогічні злочини осіб та громадян, які ведуть асоціальний спосіб життя.
В результаті комплексу оперативно-розшукових заходів поліція вийшла на 40-річного раніше засудженого місцевого наркомана, який зізнався у скоєному та дав правдиві свідчення. Зі слів підозрюваного, в ході раптово виниклої сварки він завдав потерпілій удару дерев'яною палкою по голові.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Підозрюваний затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.