Вогнеборці ліквідовують наслідки загоряння торфу
14 грудня о 12:09 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про загоряння окремими осередками торфовища біля с. Часнівці.
На місці події працюють рятувальники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Козелець, місцева пожежна команда і трактор з ємністю для підвозу води місцевого фермерського господарства.
До ліквідації пожежі залучено 3 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу. Завдяки оперативним діям вогнеборців пожежу, яка охопила площу 1,2 га, локалізовано.
Протягом минулої доби рятувальники зменшили площу загоряння на 0,2 га. Роботи з ліквідації пожежі торфовища тривають.
Ймовірною причиною її виникнення послужила необережність у поводженні з вогнем особи, що встановлюється.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.