Громадська рада фіскальної служби Чернігівщини долучилася до обговорення реформування податкової системи
Відбулося засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області. Обговорена концепція реформування податкової системи України, реорганізація фіскальної служби, питання щодо відшкодування ПДВ експортерам області тощо.
На запрошення Громадської ради під час засідання виступили начальник управління оподаткування юридичних осіб Ірина Бурлак та начальник відділу персоналу ГУ ДФС у Чернігівській області Раїса Зарецька.
Про діяльність Громадської ради та її президії доповів заступник голови Громадської ради Андрій Глаба. Зокрема, він зазначив, що за звітний період було проведено 5 засідань Громадської ради, 13 засідань президії, в тому числі - 4 виїзних. Андрій Глаба наголосив, що Громадська рада з усіх питань плідно співпрацює з фіскальною службою області.
Також розповів про заходи, в яких взяв участь особисто разом з членами президії. Зокрема, президією спільно з керівництвом Головного управління ДФС в області проведені зустрічі з бізнесом та громадськістю в чотирьох податкових інспекціях – Городнянській, Прилуцькій, Ніжинській та Козелецькій.
Громадськість висловлювала свою думку щодо необхідності законодавчих змін до податкового законодавства. При цьому, виступили з ініціативою щодо запровадження мораторію на внесення змін до спрощеної системи оподаткування.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.