Судом касаційної інстанції підтримано позицію прокурора про винуватість правоохоронця
Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних та кримінальних справ залишено без змін вироки судів першої та апеляційної інстанції, якими правоохоронця визнано винним у збуті наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 КК України) та незаконному придбанні та зберіганні бойових припасів (ч. 1 ст. 263 КК України).
Як встановлено, працівник Срібнянського РВ УМВС України в області у вільний від роботи час мешканцям району збував особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс. Окрім цього, без передбаченого законом дозволу придбав та за місцем свого проживання незаконно зберігав придатні для стрільби бойові припаси.
Судом першої інстанції зловмисника засуджено за ч. 2 ст. 307 КК України до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна, за ч. 1 ст. 263 КК України – виправдано.
За апеляційною скаргою прокурора скасовано вирок Срібнянського районного суду в частині виправдання обвинуваченого за ч. 1 ст. 263 КК України та ухвалено новий. Міліціонера визнано винним ще і в незаконному придбанні та зберіганні бойових припасів
Суд касаційної інстанції погодився з доводами прокурора та залишив касаційну скаргу засудженого про скасування вироків без задоволення.
Останні новини Чернігівщини
Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15
Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…
Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14
З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.
22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12
День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.