Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 00:10:31

У "Десні" пройшли вишкіл понад 20000 захисників України

14.12.2015   09:56

Напередодні свята Дня сухопутних військ України – голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч відвідав 169-й навчальний центр Сухопутних військ ЗСУ, розташований у селищі Десна Козелецького району.

У ході ознайомчого огляду керівник виконавчої влади області поспілкувався з особовим складом і командуванням: «169-й навчальний центр має величезне значення для Збройних сил і обороноздатності країни загалом. За два роки на його базі було навчено понад 20000 солдатів.

І оскільки цей об’єкт розташований на Чернігівщині, ми, цивільна влада, маємо за обов’язок забезпечити все від нас залежне: в першу чергу – господарські питання, розв’язання побутових проблем», – зазначив Валерій Куліч.

Командир 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ «Десна» Олег Мікац зауважив, що ставлення держави до війська за останні роки суттєво змінилося: «Ми відчуваємо реальну підтримку і від вищої державної влади, і від обласної. Сьогодні голова ОДА відвідав наш центр уперше за час роботи на посаді, але це лише тому, що всі проблемні питання, які у нас виникають, ми розв’язуємо спільно з обласною адміністрацією в робочому порядку. Як наслідок постійної співпраці, можу сказати, що гострих проблем, які потребують особистого втручання голови ОДА, зараз нема, бо всі вони розв’язуються у плановому режимі».

Також голова ОДА передав військовим необхідне зимове спорядження, яке було придбане за кошти платників податків у рамках обласної профільної програми. Список необхідного складали самі військові. Всього передано сто комплектів, кожен з яких складається з каремата, спальника, зимових тактичних чобіт, гумових чобіт, плаща і термобілизни.

Крім того, варто зазначити, що, на переконання командира навчального центру Олега Мікаца, який до роботи в «Десні» керував обороною Донецького аеропорту, нинішнє Українське військо стало потужною висококваліфікованою армією. «Підготовка особового складу докорінно змінилася за останні роки, – розповідає командир навчального центру. – Ми вчимо не лише за підручниками. Новобранцям ми передаємо реальний досвід, формуємо життєво необхідні, перевірені навички, які дійсно потрібні для успішного виконання завдань. Усі навчальні потреби забезпечено, немає такого, як раніше, щоб не вистачало пального чи снарядів для потреб із підготовки бійців. Сучасна строкова служба в лавах Збройних сил України – це щоденний активний тренінг. Важливо також те, що до війська тепер призивають не 18-річних хлопців, які щойно закінчили школу, а більш зрілих, тих, які в повній мірі відповідають за свої вчинки. Адже ми – не виховний заклад, 169-й навчальний центр Сухопутних військ – це місце підготовки сучасних висококваліфікованих захисників Батьківщини», – зазначив Олег Мікац.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.