Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 10:30:10

У "Десні" пройшли вишкіл понад 20000 захисників України

14.12.2015   09:56

Напередодні свята Дня сухопутних військ України – голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч відвідав 169-й навчальний центр Сухопутних військ ЗСУ, розташований у селищі Десна Козелецького району.

У ході ознайомчого огляду керівник виконавчої влади області поспілкувався з особовим складом і командуванням: «169-й навчальний центр має величезне значення для Збройних сил і обороноздатності країни загалом. За два роки на його базі було навчено понад 20000 солдатів.

І оскільки цей об’єкт розташований на Чернігівщині, ми, цивільна влада, маємо за обов’язок забезпечити все від нас залежне: в першу чергу – господарські питання, розв’язання побутових проблем», – зазначив Валерій Куліч.

Командир 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ «Десна» Олег Мікац зауважив, що ставлення держави до війська за останні роки суттєво змінилося: «Ми відчуваємо реальну підтримку і від вищої державної влади, і від обласної. Сьогодні голова ОДА відвідав наш центр уперше за час роботи на посаді, але це лише тому, що всі проблемні питання, які у нас виникають, ми розв’язуємо спільно з обласною адміністрацією в робочому порядку. Як наслідок постійної співпраці, можу сказати, що гострих проблем, які потребують особистого втручання голови ОДА, зараз нема, бо всі вони розв’язуються у плановому режимі».

Також голова ОДА передав військовим необхідне зимове спорядження, яке було придбане за кошти платників податків у рамках обласної профільної програми. Список необхідного складали самі військові. Всього передано сто комплектів, кожен з яких складається з каремата, спальника, зимових тактичних чобіт, гумових чобіт, плаща і термобілизни.

Крім того, варто зазначити, що, на переконання командира навчального центру Олега Мікаца, який до роботи в «Десні» керував обороною Донецького аеропорту, нинішнє Українське військо стало потужною висококваліфікованою армією. «Підготовка особового складу докорінно змінилася за останні роки, – розповідає командир навчального центру. – Ми вчимо не лише за підручниками. Новобранцям ми передаємо реальний досвід, формуємо життєво необхідні, перевірені навички, які дійсно потрібні для успішного виконання завдань. Усі навчальні потреби забезпечено, немає такого, як раніше, щоб не вистачало пального чи снарядів для потреб із підготовки бійців. Сучасна строкова служба в лавах Збройних сил України – це щоденний активний тренінг. Важливо також те, що до війська тепер призивають не 18-річних хлопців, які щойно закінчили школу, а більш зрілих, тих, які в повній мірі відповідають за свої вчинки. Адже ми – не виховний заклад, 169-й навчальний центр Сухопутних військ – це місце підготовки сучасних висококваліфікованих захисників Батьківщини», – зазначив Олег Мікац.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.