Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 12:35:46

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

14.12.2015   09:30Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 грудня до 8:00 14 грудня 2015 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 5 пожеж в житловому секторі та 1 випадок знешкодження застарілих боєприпасів. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.


Стан доріг:

Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області працювало  3 одиниці спецтехніки та 8 чол. обслуговуючого персоналу ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:


- на 198 км автодороги Київ-Суми-Юнакіївка поблизу с.Харкове Талалаївського району близько 22 год. 30 хв. 12 грудня водій автомобіля "Mitsubichi Lancer" не справився з керуванням, з’їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля, 1991 року народження, від отриманих травм загинув на місці події;

- в м. Чернігові по проспекту Миру о 22 год. 50 хв. 12 грудня водій автомобіля "Zaz Daewoo" здійснив зіткнення з автомобілем "Volkswagen Polo". Внаслідок пригоди водій автомобіля "Zaz Daewoo" та пасажир автомобіля "Volkswagen Polo" отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Чернігівської міської лікарні №2.


Пожежі в житловому секторі – 5.


Знешкодження застарілих боєприпасів – 1:

Групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області о 9 год. 15 хв. 13 грудня було знищено ручну гранату Ф-1 часів Другої Світової війни, яку було виявлено о 13 год. 40 хв. 12 грудня в м. Чернігові в гаражі № 33 автокооператива № 20 по вул. Кірова, 70.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка –  11 мкр/год., Щорс – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 13 грудня до  20 години 14 грудня очікується хмарна погода, мокрий сніг з дощем, вночі місцями сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний та північно-західний 7-12 м/с., місцями пориви 15-20 м/с. Температура протягом доби від 1º морозу до 4º тепла.
По Чернігову температура 1-3º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 12 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини