Понад 600 юнаків присягнули на вірність Україні
Понад 600 юнаків призову Осінь-2015 12 грудня присягнули на вірність українському народові у 8 навчальному Чернігівському центрі Державної спеціальної служби транспорту.
Привітати солдатів із цією важливою подією приїхали родичі та близькі люди, а також почесні гості: ветерани військової частини та Великої Вітчизняної війни, заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук та Голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков. Він, зокрема, побажав молодому поповненню із гідністю пройти свій армійський шлях та витримати усі випробування.
Благословив солдатів-строковиків на добру службу Архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський УПЦ Амвросій. Музичне привітання новобранці отримали від військового оркестру 8 навчального центру Держспецтрансслужби.
Також цього дня військову присягу склали понад 100 солдатів-строковиків у 26-му об’єднаному загоні у Дніпропетровську.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.