Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 квітня, 23:48:59

До бюджету Чернігівщини з початку року мобілізовано більше 3 мільярдів гривень ЄСВ

12.12.2015   10:48Агенцiя

За підсумками січня-листопада перераховано до бюджету Чернігівщини 3 мільярди 120 мільйонів гривень єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 14,7 відсотків або на 392,7 мільйонів гривень більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомив начальник управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області Андрій Шалигін.
Зокрема, у листопаді платники Чернігівщини сплатили ЄСВ 315 мільйонів гривень, що на 130 відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року.

Пам’ятайте, що своєчасна сплата єдиного соціального внеску, податків та зборів – це піклування про підвищення стандартів життя.

Останні новини Чернігівщини

В обласній прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Чернігівщини 16:27

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Станіслава Гущесова відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області щодо протидії злочинності, захисту громадян, суспільства та держави від злочинних посягань в умовах правового режиму воєнного стану.

Знай наших! Чернігівщина однією з перших в Україні долучилася до експериментального проєкту, який реалізує Державна служба зайнятості 15:20

Чернігівщина однією з перших в Україні долучилася до експериментального проєкту, який реалізує Державна служба зайнятості, та почала навчати жінок професіям, в яких традиційно переважали чоловіки.

Апеляційним судом підтверджено законність вироку стосовно військовослужбовця зс рф, який розграбував та пошкодив майно підприємства на Чернігівщині 14:37

Чернігівським апеляційним судом залишено без змін вирок Чернігівського районного суду, яким військовослужбовця рф визнано винним у воєнному злочині, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 КК України).

Жителі Чернігівщини почали отримувати компенсацію «єВідновлення» на самостійну відбудову зруйнованих осель 14:11

Вже 30 осіб отримали ці кошти – а отже можуть розпочинати відбудову свого житла.

На Варвинщині будують протирадіаційне укриття і вже модернізували харчоблок 13:25

У закладах освіти Варвинської громади відкрили модернізований харчоблок і триває будівництво протирадіаційного укриття. Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус - з робочим візитом на Прилуччині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини