Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 04:08:26

Понад 1,2 мільярди гривень ЄСВ сплатили cтрахувальники Чернігова

11.12.2015   10:58

З початку 2015 року страхувальники Чернігова забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 1249,1 млн. гривень.

Зі слів начальника відділу адміністрування єдиного внеску ДПІ у м. Чернігові Галини Мушенок, порівняно з минулим роком надходження єдиного соціального внеску збільшилися на 83 млн гривень або на 9%. Впродовж листопада до бюджету надійшло 124,1 млн. грн ЄСВ.

Сплачені суми єдиного внеску автоматично розподіляються засобами програмного забезпечення Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховуються за призначенням на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

«Відповідно до Закону України від 19.09.2015 року № 174 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» змінено розмір мінімальної заробітної плати та розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. З 1 вересня 2015 року мінімальна заробітна плата становить 1378 гривень, прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб - 1378 гривень, що, в свою чергу, вплинуло на розмір єдиного соціального внеску.

При цьому утримання єдиного внеску із заробітної плати найманого працівника здійснюється із фактично нарахованого доходу»,- звернула увагу податківець.

Водночас нагадуємо, що за несплату або несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску передбачено штрафні санкції. Зокрема, за порушення, вчинені з 1 січня 2015 року, накладається штраф у розмірі 20 відсотків своєчасно не сплачених сум єдиного внеску.
Сплата ЄСВ є гарантом соціального захисту для громадян при безробітті, нещасних випадках чи професійних захворюваннях та забезпечення пенсійних виплат.

Шановні страхувальники! Памятайте, що своєчасна сплата єддиного соціального внеску – це не лише обов’язок перед державою, але й захищені соціальні гарантії для кожного громадянина.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.