Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 04:37:21

У Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці функціонує виставка "Медичне право України"

11.12.2015   08:11Агенцiя

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права, який має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави. Цього року він проводиться з 7 по 12 грудня.

В рамках тижня у Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці розгорнута виставка «Медичне право України».

Тут представлені документи, які регулюють права лікаря та пацієнта, матеріали етапів розвитку права охорони здоров’я, витяги з основних міжнародно-правових актів у сфері охорони здоров’я, прийнятих міжнародними та європейськими організаціями (Організацією Об’єднаних Націй, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною організацією праці, Радою Європи,Європейським Союзом).

Зацікавлений читач знайде на виставці закони України, постанови Кабінету Міністрів, накази Міністерства охорони здоров’я України, що регулюють відносини у сфері надання медичної допомоги та охорони здоров’я громадян, зокрема, щодо проведення профілактичних щеплень, медичного та наркологічного огляду, надання психіатричної допомоги, безоплатного забезпечення ліками та виробами медичного призначення, атестації медичних працівників та інші матеріали.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.