До загального фонду державного бюджету у листопаді платники Чернігівщини сплатили 240,4 млн. грн.
До листопада минулого року надходження збільшилися на 28,5 відсотка або на 53,2 млн.грн.
З переважної більшості бюджетоформуючих платежів забезпечено виконання прогнозних показників.
Зокрема, податку на додану вартість надійшло 62,5 млн.грн., податку на прибуток – 11,2 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб – 42,1 млн.грн., акцизного податку з вітчизняних товарів – 0,9 млн.грн., військового збору –15,8 млн.грн., частини прибутку державних підприємств – 3,1 млн.грн., екологічного податку – 0,9 млн.грн.
Збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ до бюджету у листопаді надійшло майже 3 млн. грн. Це в 3,5 рази більше за минулорічний факт та в 1,5 рази перевищує показник жовтня.
Надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у листопаді склали 315,5 млн.грн., що на 30,6 відсотка більше, ніж у листопаді минулого року.
До місцевих бюджетів у листопаді сплачено 200,7 млн.грн. Це на 23,3 відсотка або майже на 38 млн.грн. більше, ніж у листопаді минулого року.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.