Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 20:22:45

Органами прокуратури не залишено поза увагою недостатній контроль кримінально-виконавчою інспекцією за засудженими

10.12.2015   16:17Агенцiя

Прокуратурою області проведено перевірку додержання службовими особами органів кримінально-виконавчої інспекції законодавства при виконані покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Встановлено, що при виконанні покарання у виді позбавлення права займати певні посади чи займатися певною діяльністю засуджені порушують встановлені законом обмеження, які залишаються поза увагою органів кримінально-виконавчої інспекції.

Упродовж 2014 та 2015 років під час виконання зазначеного виду покарання 17 засуджених осіб, у порушення ч. 2 ст. 34 КВК України, без дозволу кримінально-виконавчої інспекції виїжджали за межі України.

Посадові особи інспекції, будучи уповноваженими на виконання зазначеного покарання та контролю за порядком та умовами його відбування, не з’ясовують питань щодо виїзду засуджених за межі України. Зазначені факти не сприяють меті покарання – виправлення особи, запобігання вчиненню нових злочинів. Керівництву УДПтС України в області внесено документ реагування.

Водночас прокуратурою Бахмацького району встановлено, що засуджений до додаткового покарання у виді позбавлення керувати транспортними засобами порушив покладені на нього вироком суду обов’язки, вчинив новий злочин, неодноразово без дозволу інспекції виїжджав за межі України.

За цим фактом прокуратурою району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 389 КК України (ухилення від покарання, не пов'язаного з позбавленням волі).

Проблемні питання та шляхи їх усунення на зазначеному напрямі роботи обговорено на оперативній нараді у першого заступника прокурора області.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.