Прокурором в апеляційному суді доведено вину сільського голови
9 грудня, апеляційним судом підтримано позицію прокуратури та залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким засуджено Сядринського сільського голову Корюківського району, яка за неправомірну вигоду склала та видала завідомо неправдивий офіційний документ.
Як раніше повідомлялося, в березні засуджена, користуючись службовим становищем, власноручно склала та підписала неправдиве рішення сесії сільської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
За такі дії сільський голова запросила 1 тис дол США, при одержанні яких і була викрита правоохоронцями.
Хабарницю визнано винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 368 КК України, та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій на 3 роки, позбавлено рангу посадової особи місцевого самоврядування.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.