Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 07:07:05

Юристи фіскальної служби Чернігівщини відстояли у судах 300 мільйонів гривень

10.12.2015   09:36Агенцiя

Переважна більшість спорів, що перебувають на розгляді в адміністративних судах різних інстанцій, - податкові спори.

Станом на 1 грудня на розгляді в судах за участю органів ДФС Чернігівської області перебувало 1798 справ різних категорій (з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років) на загальну суму 1,3 млрд. грн.

Судовими інстанціями протягом поточного року розглянуто 1301 справу на суму 432,8 млн.грн.

Як повідомила заступник начальника управління правової роботи  Олена Філіпенко, юристам фіскальної служби області за одинадцять місяців вдалось захистити для казни 300 млн.грн. по 1114 справах, що складає 85 відсотків від кількості розглянутих справ та 69 відсотків  від суми позовних вимог.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Чернігівської області  82 відсотка - визнання недійсними (нечинними) податкових повідомлень-рішень, переважно щодо донарахування податку на прибуток та податку на додану вартість. У більшості випадків предметом спору є операції, в яких фіктивні суб’єкти господарювання виступають контрагентами платників податків або  посередниками в процесі постачання товару.

Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь органів ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини