Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 13:38:51

Реалізація Проекту ЄС в області продовжується

10.12.2015   07:54

Минулого тижня відбулося засідання Ради Проекту Європейського Союзу «СlimaEast: Збереження та стале використання торфовищ», що впроваджується ПРООН в Україні.

До Ніжинського району завітали директор Представництва ПРООН в Україні Янтомас Хіемстра, представники Мінприроди України, представники структурних підрозділів Чернігівської обласної державної адміністрації, голова Ніжинської райради та Ніжинської райдержадміністрації.

На засіданні Ради підбиті підсумки реалізації проекту у 2015 році та намічений план роботи на наступний рік.

При підтримці проекту в 2015 році було відновлено роботу на меліоративній системі «Смолянка» (шлюз №13), створено РЛП «Ніжинський» площею 6122,6991 гектарів та створено об'єднання обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів «Чернігівщина екологічна».

В рамках створення об'єднання обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів «Чернігівщина екологічна» відбулось відкриття кооперативу із переробки молока у селі Кукшин Ніжинського району та ознайомлено з кооперативом із виробництва паливних брикетів, який створюється на території с.Вертіївка Ніжинського району.

Основною метою Проекту є створення моделі відновлення деградованих торфовищ Чернігівського регіону, що дозволить відродити їх екосистемні функції та економічну цінність, розширити площу природоохоронних територій, зберегти біорізноманіття та залучити місцеві громади до вирішення питань раціонального землекористування.

Та головне – це та користь, яку отримають територіальні громади Ніжинського району, що задіяні у ході реалізації цього Проекту. Адже завдяки йому будуть започатковані ефективні практики використання біомаси для місцевих потреб, підвищиться прибутковість відновлених земель і, звичайно ж, будуть створені нові робочі місця.

Робота Проекту на території Ніжинського району продовжується.

Сподіваємося, що досвід громади Ніжинського району спонукає приєднатися інші громади до реалізації Проекту ЄС.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів 11:46

Поліцейські зіграли у футбол із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували справжнє свято з нагоди 15-річчя закладу.

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини 11:39

У першому півріччі 2021 року спеціалісти структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили 158 позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином 11:33

Кабінетом Міністрів України Постановою від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків 11:28

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті дворічної дівчинки внаслідок термічного опіку окропом.

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем 10:44

Упродовж минулого тижня співробітники районних управлінь та відділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян на території 26 населених пунктів області.