Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 04:35:22

Реалізація Проекту ЄС в області продовжується

10.12.2015   07:54

Минулого тижня відбулося засідання Ради Проекту Європейського Союзу «СlimaEast: Збереження та стале використання торфовищ», що впроваджується ПРООН в Україні.

До Ніжинського району завітали директор Представництва ПРООН в Україні Янтомас Хіемстра, представники Мінприроди України, представники структурних підрозділів Чернігівської обласної державної адміністрації, голова Ніжинської райради та Ніжинської райдержадміністрації.

На засіданні Ради підбиті підсумки реалізації проекту у 2015 році та намічений план роботи на наступний рік.

При підтримці проекту в 2015 році було відновлено роботу на меліоративній системі «Смолянка» (шлюз №13), створено РЛП «Ніжинський» площею 6122,6991 гектарів та створено об'єднання обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів «Чернігівщина екологічна».

В рамках створення об'єднання обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів «Чернігівщина екологічна» відбулось відкриття кооперативу із переробки молока у селі Кукшин Ніжинського району та ознайомлено з кооперативом із виробництва паливних брикетів, який створюється на території с.Вертіївка Ніжинського району.

Основною метою Проекту є створення моделі відновлення деградованих торфовищ Чернігівського регіону, що дозволить відродити їх екосистемні функції та економічну цінність, розширити площу природоохоронних територій, зберегти біорізноманіття та залучити місцеві громади до вирішення питань раціонального землекористування.

Та головне – це та користь, яку отримають територіальні громади Ніжинського району, що задіяні у ході реалізації цього Проекту. Адже завдяки йому будуть започатковані ефективні практики використання біомаси для місцевих потреб, підвищиться прибутковість відновлених земель і, звичайно ж, будуть створені нові робочі місця.

Робота Проекту на території Ніжинського району продовжується.

Сподіваємося, що досвід громади Ніжинського району спонукає приєднатися інші громади до реалізації Проекту ЄС.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 178 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 178 нових випадків COVID-19 19:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 жовтня в області зафіксовано 178 нових випадків COVID-19. Зокрема 118 — у Чернігівському районі (в тому числі 69 — у Чернігові), 54 — у Ніжинському, по 2 — у Новгород-Сіверському, Корюківському та Прилуцькому районах. 76 захворілих госпіталізовані

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що 19:45

Таке рішення прийняла сьогодні Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли заступники голови ОДА Дмитро Синенко та Жанна Шерстюк.

Через перекриття руху на вул. Івана Мазепи в роботу громадського транспорту вносяться тимчасові зміни

Через перекриття руху на вул. Івана Мазепи в роботу громадського транспорту вносяться тимчасові зміни 19:15

На період проведення ремонтних робіт, під час перекриття руху автотранспорту в м. Чернігові на ділянці вул. Івана Мазепи від Площі Перемоги до вул. Музичної з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня (схема додається), вносяться наступні тимчасові зміни в роботу громадського транспорту м. Чернігова:

Початок осінніх канікул у школах Чернігова - з 25 жовтня

Початок осінніх канікул у школах Чернігова - з 25 жовтня 19:08

На виконання доручення чернігівського міського голови управління освіти міської ради проводило опитування серед батьків учнів закладів загальної середньої освіти Чернігова щодо дати осінніх канікул.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 17:29

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.