Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 22:40:27

Прокуратура вимагає збільшити орендну плату за використання сільськогосподарських земель згідно з вимогами податкового законодавства

09.12.2015   11:16Агенцiя

Органами прокуратури області забезпечується своєчасне та оперативне реагування на проблемні питання, пов’язані з використанням земель сільськогосподарського призначення.

Як встановлено прокуратурою, незважаючи на зміни, внесені Податковим кодексом України, відповідно до яких орендна плата за використання сільгоспугідь не може бути меншою 4% від їх нормативно-грошової оцінки, окремі недобросовісні орендарі «забули» внести зміни у договори та продовжували сплачувати за використання таких земель значно менші кошти. Деякі сільгосппідприємства сплачували до бюджетів лише 0,1% від нормативно-грошової оцінки.

За результатами проведених прокуратурою вивчень встановлено, що добровільно не усунули порушення та не привели розмір орендної плати до визначеного законодавством рівня майже 1000 орендарів.

За таких обставин органами прокуратури вже подано та ще готується цілий ряд позовів до суду з метою зобов’язання таких землекористувачів внести відповідні зміни до договорів оренди землі.   

Зазначимо, що в поточному році судами вже розглянуто понад 20 позовів вказаної категорії. За їх результатами відповідачами вже проведена робота щодо внесення змін до договорів оренди земель сільськогосподарського призначення.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини