Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 00:03:48

Засідання круглого столу в рамках акції "16 днів проти насильства"

09.12.2015   11:04

Упродовж останніх років у період з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства».

В рамках акції громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування та державної виконавчої служби, засобами масової інформації проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.

Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є перепоною на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Валерій Семенець зазначив, що проблема насильства в родині є досить гострою для України в цілому та Чернігова зокрема. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства та жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.

В місті створено координаційну раду з питань соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. З моменту її існування відбулося 159 засідань, розглянуто справи понад 800 сімей. З початку року відбулося 11 засідань, розглянуто справи 115 сімей, 13 взято під супровід,  35 поставлено на облік.

Зі слів інспектора відділу Чернігівського відділу поліції головного управління національної поліції у Чернігівській області, майора поліції Наталії Горох, постійно тримається на контролі стан додержання законності у сфері захисту прав дітей, запобіганню насильства над ними, передусім у неблагополучних сім’ях. З початку поточного року складено 144 адміністративних протоколів за невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, батьківських обов’язків.

Учасники круглого столу відзначили, що подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина.

В засіданні круглого столу взяли участь працівники відділів і управлінь міської ради, правоохоронних органів, громадські діячі та представники вищих учбових закладів м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини