Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 04:59:19

Засідання круглого столу в рамках акції "16 днів проти насильства"

09.12.2015   11:04

Упродовж останніх років у період з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства».

В рамках акції громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування та державної виконавчої служби, засобами масової інформації проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.

Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є перепоною на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Валерій Семенець зазначив, що проблема насильства в родині є досить гострою для України в цілому та Чернігова зокрема. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства та жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.

В місті створено координаційну раду з питань соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. З моменту її існування відбулося 159 засідань, розглянуто справи понад 800 сімей. З початку року відбулося 11 засідань, розглянуто справи 115 сімей, 13 взято під супровід,  35 поставлено на облік.

Зі слів інспектора відділу Чернігівського відділу поліції головного управління національної поліції у Чернігівській області, майора поліції Наталії Горох, постійно тримається на контролі стан додержання законності у сфері захисту прав дітей, запобіганню насильства над ними, передусім у неблагополучних сім’ях. З початку поточного року складено 144 адміністративних протоколів за невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, батьківських обов’язків.

Учасники круглого столу відзначили, що подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина.

В засіданні круглого столу взяли участь працівники відділів і управлінь міської ради, правоохоронних органів, громадські діячі та представники вищих учбових закладів м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові 14:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 19 вересня в області зафіксовано 49 нових випадків COVID-19.

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 14:01

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 19 вересня в Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Відкрито виставку дитячих творів

Відкрито виставку дитячих творів "Намалюй свого Бога". ФОТОрепортаж 10:45

В музеї сучасного мистецтва Пласт-Арт відкрито надзвичайно красиву обласну виставку дитячих творів під назвою "Намалюй свого Бога".

Бобровицький район вийшов із

Бобровицький район вийшов із "червоної" зони карантину 10:33

18 вересня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було переглянуто рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн 10:20

Колишньому посадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам повідомили про підозру у привласнення понад 800 тис. грн бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.