З початку року до місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло 132,1 млн. грн. єдиного податку з фізичних осіб
Протягом січня-листопада 2015 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло 132,1 млн. грн. єдиного податку з фізичних осіб, що на 22,3 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Андрій Шалигін.
Зростання надходжень по єдиному податку свідчить про те, що більшість підприємців обирають спрощену систему оподаткування та користуються її перевагами. Так, станом на 1 грудня 2015 на обліку в органах фіскальної служби Чернігівської області перебуває 23163 фізичних осіб – підприємців, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування. Це складає 62,5 відсотка від загальної кількості підприємців.
Серед спрощенців І групу обрали – 5205 осіб, ІІ групу – 12029 та ІІІ групу – 5929.
Кількість найманих працівників, праця яких використовується фізичними особами – спрощенцями при здійсненні підприємницької діяльності складає 9722 особи.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.