Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 16:48:57

Знову на передовій

09.12.2015   07:57Агенцiя

Волонтери Чернігівського Центру підтримки добровольців в чергове доставили гуманітарний вантаж на передову для воїнів-добровольців.

З Чернігова волонтери виїхали двома автомобілями, вщент завантаженими продовольством, теплими речами та технічними засобами.

Перший візит волонтери здійснили на позиції добровольчого батальйону «Карпатська Січ», який базується в селищі Водяне Ясинуватського району Донеччини. Бійці отримали бензопилу, ручні пилки, лопати, сокиру та «буржуйку». Перші дні зими на Донеччині принесли перші серйозні заморозки, тому потреба в обігріваючих засобах є нагальною. Також бійці «Карпатської Січі» отримали з рук волонтерів плащі ОЗК, термобілизну, теплі шкарпетки, ковдри, подушки, теплі шапки, підшоломники і, звичайно, продукти, овочі та консервацію.

Надалі шлях чернігівських волонтерів пролягав через Піски. В селищі вже більше року не вщухають бої, до позицій Донецького аеропорту, тут рукою подати! Тут на крайній 18-й точці розташовані позиції добровольчого батальйону ОУН. Умови у воїнів, м’яко кажучи, спартанські, адже за рік активних обстрілів тут вціліло всього кілька будівель.

Волонтери Чернігівського Центру підтримки добровольців передали бійцям ОУНу бензопилу, сокири, лопати, ручні пилки та дизельний генератор, який за власний кошт закупили чернігівські підприємці і меценати Сергій Даниленко та Сергій Кнуренко. З наступом холодів дуже важливо мати теплі речі, тому волонтери подарували бійцям комплекти термобілизни, теплі шкарпетки та ковдри, плащі ОЗК. Не забули і про продукти харчуваня, овочі і консервацію.

Поверталися в Чернігів з почуттям легкої втоми та виконаного обов’язку. Але відпочивати волонтери довго не звикли, адже на передовій їх чекають захисники, що вже встигли стати рідними. Одинадцятого грудня вони знову вирушать на Донеччину, аби відвезти на ротацію бійців та довезти гуманітарний вантаж добровольцям.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14

З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.

Чернігівські поліцейські притягнули до відповідальності нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого перевищував допустиму межу у понад 15 разів 10:33

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 35-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3, 14 проміле) та не маючи прав на керування. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29

Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини