Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 18:20:57

Молдовани запакували мікроавтобус ікрою та рибними консервами на 300 тисяч гривень

08.12.2015   14:03Агенцiя

Учора у пункт пропуску «Нові Яриловичі» на в’їзд в Україну прибув мікроавтобус «Mерседес» молдовської реєстрації.

Враховуючи наявну оперативну інформацію про можливе переміщення через державний кордон товарів народного споживання громадянами Молдови, які їхали у мікроавтобусі, старший прикордонних нарядів ініціював проведення поглибленого огляду автомобіля та багажу.

У ході перевірки серед багажу, що належав пасажирам, працівники пункту пропуску виявили велику кількість косметики та продовольчих товарів, про які громадяни не повідомили ні в письмовому, ні в усному порядку.  Всього порушники намагалися перемістити через кордон понад 630 тубусів крему-воску з прополісом, 450 банок лососевої ікри та більше 1100 рибних консервів на загальну суму 300 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.