Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:22:52

Прихований вибухонебезпечний вантаж зупили чернігівські митники на кордоні

23.03.2012   12:12

Порушення виявлено у пункті пропуску “Нові Яриловичі”. Автомобіль “AUDI 80” під керуванням громадянина Республіки Білорусь заїхав до смуги “зеленого коридору” у напрямку виїзду з України. На підставі аналізу ризиків автомобіль перемістили до смуги “червоного коридору”.


Водію та двом пасажирам запропонували заповнити митні декларації. Громадяни заявили про відсутність у них речей, що заборонені чи мають обмеження до переміщення через митний кордон України.

Небезпечний вантаж виявили співробітники Чернігівської митниці та прикордонники під час проведення поглибленого огляду транспортного засобу. У багажному відділенні під обшивкою знаходились приховані від митного контролю 3 металеві банки з речовиною схожою на порох та 2 пластикових пакунки з капсулями, у кількості 2550 штук.

Власником цих предметів визнав себе один з пасажирів. Пояснив, що це подарунок родича з Києва, який він сподівався потайки перемістити через кордон. Згідно висновку спеціаліста НДЕКЦ УМВС України в Чернігівській області у двох металевих ємностях з написом “порох Сокол” знаходиться вибухова речовина метальної дії – нітроцелюлозний бездимний порох, а в металевій ємності з написом “порох “Сільвер”” міститься вибухова речовина метальної дії – двохосновний нітрогліцериновий бездимний порох. Капсулі є капсулями типу “центробой” та “жевело” фабричного виробництва для мисливських набоїв і до боєприпасів не відносяться.

21 березня 2012 року Чернігівською митницею у відношенні громадянина Республіки Білорусь 1987 року народження порушено кримінальну справу за фактом замаху на вчинення контрабанди вибухових речовин – пороху, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 КК України.

Останні новини Чернігівщини

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.