Напередодні Великодня мнсники перевірили церкви Чернігова на пожежну безпеку
Наближається головне релігійне свято — Великдень. Працівники МНС та Держтегногенбезпеки проводять рейд-перевірку у всіх релігійних закладах.

Почали з Троїцького собору. В першу чергу, рятувальники звертали увагу на стан шляхів евакуації, електрообладнання, водних гідрантів та приладів опалення. Оскільки, за словами працівника прес-служби МНС Євгенія Дубини, у храмах також трапляються пожежі.
Не так давно у Менському районі згоріла церква. За словами вогнеборців, подібні випадки зачасту трапляються при необережному поводженні з вогнем. А у храмі, де багато свічок і на великі свята чимало людей, може статися все що завгодно. У Свято-Троїцькому кафедральному соборі зробили незначні зауваження.
За словами діякона Ігоря, за цей час у храмі виникали запалення, але невеликі, в основному від свічок. Але це швидко усувається, і до пожежі справа не доходить. Але береженого, як то кажуть, і Бог береже, тому краще перестрахуватись.
Пожежники планують до Великодня перевірити абсолютно всі святі місця у Чернігові. Та роздати листівки, у яких прописані основні правила пожежної безпеки.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.