Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 11:04:15

Напередодні Великодня мнсники перевірили церкви Чернігова на пожежну безпеку

23.03.2012   08:57

Наближається головне релігійне свято — Великдень. Працівники МНС та Держтегногенбезпеки проводять рейд-перевірку у всіх релігійних закладах.

Почали з Троїцького собору. В першу чергу, рятувальники звертали увагу на стан шляхів евакуації, електрообладнання, водних гідрантів та приладів опалення. Оскільки, за словами працівника прес-служби МНС Євгенія Дубини, у храмах також трапляються пожежі.
 
Не так давно у Менському районі згоріла церква. За словами вогнеборців, подібні випадки зачасту трапляються при необережному поводженні з вогнем. А у храмі, де багато свічок і на великі свята чимало людей, може статися все що завгодно. У Свято-Троїцькому кафедральному соборі зробили незначні зауваження.
 
За словами діякона Ігоря, за цей час у храмі виникали запалення, але невеликі, в основному від свічок. Але це швидко усувається, і до пожежі справа не доходить. Але береженого, як то кажуть, і Бог береже, тому краще перестрахуватись.
 
Пожежники планують до Великодня перевірити абсолютно всі святі місця у Чернігові. Та роздати листівки, у яких прописані основні правила пожежної безпеки.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1950

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.