Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 11:03:01

Громадські організації Чернігова отримали реабілітаційне обладнання для інвалідів від канадських волонтерів

23.03.2012   07:39

22 березня у Міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась зустріч представника Фундації “Україна-діаспора” у Чернігівській області Станіслава Пономаревського з керівниками благодійних організацій Чернігівщини, які опікуються проблемами інвалідів.

З метою соціальної реабілітації дітей-інвалідів та самореалізації людей з особливими потребами представники організації “Суспільна служба українців в Канаді” традиційно до Різдвяних та Великодніх свят привозять інвалідні візки, ходунки та інше реабілітаційне обладнання.

Допомогу від фундації отримали Чернігівська обласна організація інвалідів “Єдність” та міські громадські організації “Шанс” і “Життя триває”. Представники громадських організацій передали С. Пономаревському листи вдячності за гуманність і милосердя канадських волонтерів від людей, які отримали необхідну допомогу.

Організатори заходу відзначили вагому підтримку канадських волонтерів у сприянні соціальному залученню людей з обмеженими можливостями, що відповідає активізації соціальної політики держави на сучасному етапі.

Понад 5 років волонтери “Суспільної служби українців у Канаді”, заснованої у м. Вінніпег (Канада), відвідують Чернігівщину з благодійною місією – допомогти людям з особливими потребами. Суспільна служба українців в Канаді співпрацює з 30-ти країнами світу, надаючи допомогу українцям, які мешкають у цих країнах. Адже, на думку керівників організації, “Україна є там, де живуть українці”.
 

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.