Полювання на 8000 грн.
Держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області не припиняються рейдові роботи по виявленню порушників правил полювання.
Так, в ході рейдової перевірки 28 листопада на території мисливських угідь Ріпкинського району, працівниками Інспекції разом з працівниками єгерської служби Ріпкинського відділення МРП ЧОО УТМР був затриманий порушник, який незаконно добув козулю без дозволу на добування мисливських тварин на території відтворювальної ділянки.
На порушника складено протокол за ч.2 ст. 85 Кодексу України про адміністративне правопорушення та проведений розрахунок розміру відшкодування збитків, завданих внаслідок незаконного добування козулі, який складає 8000 грн.
Матеріали справи направлені до Ріпкинського районного суду Чернігівської області для відповідного реагування.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression