Чернігівські волонтери, в ході акції "Свято для захисника", розпочали збір новорічних подарунків для захисників Батьківщини
В Чернігові стартувала акція «Свято для захисника», в ході якої волонтери збирають ялинкові прикраси і новорічні подарунки для військовослужбовців, які несуть службу в зоні АТО.
Триватиме акція до 30 грудня 2015 року.
Ініціювали акцію громадська організація «Жіноча сотня самооборони Чернігова» і Медіа-центр «Моє місто». Долучитися до неї може кожен, хто бажає таким чином подякувати українським воїнам за безпеку.
Разом з подарунками та прикрасами, вітальними листівками й малюнками, волонтери збирають для воїнів ліхтарики, акумулятори, тактичні рукавички, рюкзаки, термобілизну, флісові кофти й штани, наколінники й налокітники, тактичні окуляри, спальники, каремати, бензинові генератори тощо.
Також волонтери збирають подарунки, іграшки, книжки для дітей, які проживають в так званій «сірій зоні». Адже ці малюки також дуже потребують уваги та турботи.
— Взимку свят багато, приміром, вже 6 грудня — День Збройних Сил України, і ми обов’язково будемо вітати наших хлопців, передавати їм гостинці та домашні страви, — розповідає волонтер Зульфія Салко. — Далі Святий Миколай, католицьке Різдво, Новий рік. І нам дуже хочеться, аби й наші захисники хоч трошечки відчули атмосферу свята, відчули, наскільки ми їм вдячні, як за них переживаємо, турбуємося. Розумію, що усім сьогодні важко, але нашим воїнам-захисникам — ще важче.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.