На Чернігівщині у порушників митного законодавства судами конфісковано в дохід держави товарів на 6,3 млн. грн.
За січень-жовтень Чернігівською митницею ДФС направлено на розгляд до судів 336 справ про порушення митних правил на загальну суму 29,3 млн.грн. (за цей же період минулого року – 335 справ на загальну суму 7,1 млн.грн.).

Начальник Чернігівської митниці ДФС Олександр Шавлак повідомив, що за результатами розгляду справ судами застосовано конфіскацію предметів правопорушення на суму 6,3 млн. грн., накладено штрафів на суму 6,2 млн. грн. та стягнуто 333 тис. грн.
Безпосередньо керівництвом митниці розглянуто 138 справ про про порушення митних правил: накладено штрафів на суму 1,2 млн. грн. та стягнуто в дохід держави 783 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15
Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

У Чернігові готують нове покоління кухарів та пекарів 11:14
У Чернігові стартував проєкт «Професійна освіта для відновлення та розвитку Чернігівщини», який реалізується агенцією Expertise France та ГО “Культ Фуд” шеф-кухаря Євгена Клопотенка у межах програми «Стійкість».
«Зручніше, безпечніше, екологічніше»: у Чернігові представили План розвитку велоінфраструктури 11:12
16 вересня у Чернігівській міській раді презентували План розвитку велосипедної інфраструктури Чернігівської міської територіальної громади.
Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12
Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.