Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 14:40:41

Очільник поліції Чернігівщини провів у Прилуках кущову нараду

28.11.2015   09:22

25 листопада в актовому залі Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області відбулася кущова нарада з питань організації службової діяльності працівників поліції.

Нарада пройшла під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковника поліції Едуарда Альохіна. Присутні обговорили механізми взаємодії кущових відділень з центральним відділом та вирішення питань майбутньої атестації колишніх працівників міліції та їх готовність до роботи в новому виконавчому органі.

В ній взяли участь начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП підполковник поліції Костянтин Фещенко, начальник Прилуцького відділу поліції підполковник поліції Руслан Крахмілець, начальники та заступники секторів і відділень куща Прилуцького, Варвинського, Ічнянського, Срібнянського та Талалаївського.

Едуард Альохін звернув увагу керівного складу куща на специфіку процесу переходу до нового виконавчого органу. Зокрема Едуард Володимирович наголосив на нових принципах діяльності поліції та відповідності особового складу цим вимогам.

Учасники кущової наради обговорили питання майбутньої атестації співробітників поліції, механізм взаємодії кущових відділень Прилуцького відділу поліції та питання повноти та якості збору первинної інформації стосовно вчинених правопорушень та відповідальності за неправильну кваліфікацію кримінальних правопорушень.

Особливий акцент Едуард Альохін зробив на дотриманні керівниками та особовим складом норм Закону України «Про запобігання корупції» та наголосив на персональній відповідальності за його порушення.

Аналогічні наради вже були проведені у Менському, Новгород-Сіверському та Ніжинському відділах поліції.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.