Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:12:31

В Чернігові розпочався останній етап відбору кандидатів на службу в нову патрульну поліцію

27.11.2015   15:02Агенцiя

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін, з 27 листопада розпочався останній етап відбору в нову патрульну поліцію Чернігова. Він проходить на території тренінгового центру ГУНП в області.

У відборі беруть участь представники рекрутингової компанії, яка безпосередньо займається набором і представники громадськості Чернігівської області.

На сьогоднішній день до останнього етапу відбору - співбесіди допущені більше тисячі чоловік з Чернігівщини та інших областей держави. З них для навчання будуть відібрані 200 претендентів.

Едуард Альохін підкреслив: «Відбір іде без серйозних зауважень, кандидати проходять співбесіду. Хотілося б відзначити, що серед кандидатів допущена до співбесіди достатня кількість працівників міліції, вона пропорційна тій кількості, що була на початку відбору.

Я не бачу різниці між цивільними кандидатами і працівниками міліції, якщо вони гідні проходити цю службу, якщо їх робочі і морально-ділові якості дозволяють їм це робити. Головне – хто ця людина і чи зможе вона нести службу у новостворених підрозділах».

Останні новини Чернігівщини

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.