ДАБІ зупинила будівництво на вулиці Князя Чорного в Чернігові
Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт щодо будівництва п'ятиповерхових житлових будинків у м. Чернігові по вул. Князя Чорного, 4а (І-ІІІ черга) за подання недостовірних даних у дозвільному документі.
Під час проведення перевірок Інспекція виявила, що замовник будівництва - КП «Чернігівбудінвест» - вказав недостовірні дані у декларації про початок будробіт.
Зокрема, вказана в декларації проектна документація розроблена не в повному обсязі ( робочий проект на ІІ та ІІІ черги не розроблений).
Також встановлено, що земельна ділянка, на якій знаходиться об’єкт будівництва, відноситься до території пам’ятки археології місцевого значення поселення передгороддя (X-XVIII ст.) стародавнього Чернігова, а І черга робочого проекту не погоджена з Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської Облдержадміністрації.
Це дало підстави ДАБІ зупинити будівельні роботи, скасувати реєстрацію декларації про початок будробіт, порушника оштрафовано на 124 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.