Завдяки податковим міліціонерам Чернігівщини державі відшкодовано 2,2 мільйона гривень збитків та арештовано майно на 7 мільйонів гривень
За матеріалами, зібраними оперативниками Головного управління ДФС у Чернігівській області, протягом 10 місяців поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення 46 кримінальних правопорушень. З них 22 - за фактами ухилення від сплати податків, відповідальність за вчинення яких передбачена статтею 212 Кримінального кодексу України.
За результатами проведеного протягом січня-жовтня досудового розслідування, обвинувальні акти по 13 правопорушеннях слідчі направили до суду.
Як повідомив прес-секретар податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській Микола Тулупов, в рамках досудового розслідування по кримінальних провадженнях забезпечено відшкодування 2,2 мільйона гривень збитків, накладені арешти на майно на загальну суму понад 7 мільйонів гривень.
У сфері державних закупівель викрито 11 кримінальних правопорушень, одне з них - за фактом легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом.
Впродовж десяти місяців із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на 26,3 мільйона гривень. Припинена діяльність 3 підпільних цехів з виробництва товарно-матеріальних цінностей, у 2 з них виготовляли фальсифіковані лікеро-горілчані напої.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.