Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:27:06

На вимогу прокуратури судом повернуто приміщення будинку дитячої та юнацької творчості

27.11.2015   08:24

Органи прокуратури Чернігівщини довели свою правову позицію у справі про повернення в комунальну власність частини приміщення Бахмацького районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Київським апеляційним господарським судом  залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов прокурора.

Як встановлено, районний відділі освіти у 2014 році всупереч вимогам законодавства уклав договір оренди приміщення другого поверху районного будинку дитячої та юнацької творчості площею 91 кв.м із структурним підрозділом ДТГО «Південно-Західна залізниця».

Неодноразові звернення керівництва позашкільного навчального закладу  про звільнення займаного приміщення та розірвання договору оренди  залишалися поза увагою.


Довідково: із урахуванням особливостей правового режиму майна закладів освіти законодавцем передбачено використання приміщень закладів освіти лише для проведення навчально-виховного процесу (ст. 63 Закону України «Про освіту»).

Останні новини Чернігівщини

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.