Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 05:44:15

Прокуратура через суд стягне плату за проїзд великоваговими транспортними засобами

26.11.2015   11:29Агенцiя

Прокуратура області звернулася до адміністративного суду з позовами до фізичних осіб-підприємців про стягнення майже 100 тис грн плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговими транспортними засобами.

Підставою стали матеріали перевірки Управління Укртрансінспекції в Чернігівській області, якими встановлено перевищення нормативних вагових параметрів, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт», при перевезенні вантажів.

Передбачено, що перевезення небезпечних, великогабаритних і великовагових вантажів автомобільним транспортом допускається за окремим дозволом в порядку і за плату, що визначені окремими актами законодавства.

Загалом органами прокуратури області готується 15 таких позовів на загальну суму майже 250 тис. грн.


Довідково:

Статтею 48 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначено підстави плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом.

Нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України передбачено: якщо рух здійснюється без відповідного дозволу або внесення плати за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу, така плата визначається за пройдену частину маршруту по території України або за частину, яку перевізник має намір проїхати, у разі перевищення нормативу хоча б одного вагового або габаритного параметру: до 10 % – у подвійному розмірі; на 10-40 % – у потрійному розмірі; більш як на 40 % – у п’ятикратному розмірі.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.