Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 18:45:35

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

26.11.2015   09:00Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 листопада до 8:00 26 листопада 2015 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.


Хід ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної із ліквідацією пожежі на торфовищі:

Продовжуються заходи з ліквідації пожежі на торфовищі в урочищі Трубіж біля с. Данівка Козелецького району.
Станом на 8 год. 26 листопада загальна площа пожежі склала 32,9 га. Загрози населеним пунктам немає.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- в м. Прилуки близько 14 год. 25 листопада водій мопеда «HONDA LEAD», здійснюючи об’їзд перешкоди (пошкодження дорожнього покриття), виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з мопедом «ALFA». Внаслідок пригоди обидва водії отримали травми різного ступеню важкості та були доставлені до Прилуцької центральної міської лікарні;
- в с. Іржавець Ічнянського району о 19 год. 50 хв. 25 листопада перекинувся трактор «Т-40». Внаслідок пригоди водій трактора, 1962 року народження,   від отриманих травм загинув на місці аварії.


Пожежі в житловому секторі – 3, внаслідок яких 1 особа загинула.


Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:

В м. Чернігові по вул. Київській, 127 близько 19 год. 25 листопада стався порив водопроводу холодної води діаметром 50 мм. Без постачання холодної води залишилися мешканці 15 будинків приватного сектору.
Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами КП «Чернігівводоканал».


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів –11 мкр/год., Ніжин –12 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Щорс – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 25 листопада до 20 години 26 листопада очікується мінлива хмарність, без опадів, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 2-7º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.
По Чернігову температура вночі 3-5º морозу, вдень 0-2º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини