Відтепер бюджетні установи можуть сплачувати за передплату преси наперед
У рамках спільної роботи Укрпошти, Національної спілки журналістів України, Української асоціації видавців періодичної преси, ДП «Преса», представників різних ЗМІ щодо розвитку в Україні послуг з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою, на законодавчому рівні вдалося закріпити право бюджетних установ оформлювати передплату періодичних видань на наступний рік у поточному році.
Відповідне рішення затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 946 «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117».
Відтепер всі розпорядники та одержувачі бюджетних коштів мають право оформити передплату на наступний рік вже сьогодні, оскільки передплатна кампанія на 2016 рік триває до 20 грудня.
Враховуючи особливості технологічного процесу послуги з передплати, зокрема те, що приймання замовлень здійснюється в поточному році, а доставка видань споживачу – в наступному, під час проведення передплатної кампанії на 2015 рік виникали труднощі в частині перерахування бюджетними організаціями коштів за прийняту передплату. Казначейства України відмовлялися перераховувати в 2014 році кошти за замовлену на наступний рік передплату. Несвоєчасна ж оплата послуги з розповсюдження періодичних видань за передплатою унеможливлювала та ставила під загрозу здійснення замовлення періодики бюджетними установами.
Завдяки новоприйнятій постанові Кабінету Міністрів України всі бюджетні установи можуть спланувати витрати на передплату періодичних видань та здійснити вчасну оплату. Це в свою чергу сприятиме підвищенню рівня передплати та поінформованості населення, популяризації українських ЗМІ та їх своєчасній доставці навіть у найвіддаленіші населені пункти нашої країни.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.