Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:32:01

Обмін досвідом громадських організацій з "Зеленим рухом Латвії"

25.11.2015   15:54Агенцiя

23 листопада з робочим візитом Державну екологічну інспекцію у Чернігівській області відвідав латвійський екологічний експерт «Зеленого руху Латвії» та представник Міністерства регіонального розвитку і навколишнього середовища Аріс Адлерс.

У зустрічі взяли участь начальник та перший заступник начальника Державній екологічній інспекції у Чернігівській області, представники Громадської ради при Державній екологічній інспекції у Чернігівській області, представники громадських організацій, які переймаються екологічною безпекою довкілля.

Метою зустрічі є співпраця та обмін досвідом між громадськими  організаціями та представниками «Зеленого руху Латвії». Також Аріса Адлерса цікавили екологічні питання та шляхи їх вирішення, проблеми які постають перед громадськими організаціями при здійснення своєї діяльності у сфері охорони навколишнього середовища.

Учасники зустрічі мали можливість отримати необхідну інформацію про особливості ведення екологічної діяльності та екологічних програм у Латвії. Дана зустріч є початком тісної та плідної співпраці громадськості з представниками латвійської програми «Зеленого руху Латвії».

Останні новини Чернігівщини

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток 07:26

Судді з'явилися на футбольному полі лише в 1873 році. Тоді взагалі вважалося, що за власною ініціативою суддя в гру втручатися не повинен.

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.