Обшук заступника голови ДСНС Авер'янова пов'язаний з тендерними процедурами служби
У ГПУ підтверджують, що провели обшук у заступника голови ДержНС за фактом розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах.
У ГПУ підтверджують, що провели обшук у заступника голови ДержНС Олега Авер'янова за фактом розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко.
"Я хочу відразу прибрати будь-політичний контекст у цій справі... Кримінальне провадження за цими фактами було розпочато ще в червні 2015 року, безпосередньо до нас надійшла інформація від СБУ, перевіряли документи, пов'язані з тендерними процедурами, які проводилися в ДержНС, що перед нами було розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 195 КК України. Інформація, яка дійшла до нас від СБУ, свідчила про те, що посадовими особами ДержНС за попередньою змовою групою осіб з посадовими особами підконтрольних підприємств було скоєно замах на привласнення і заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах під час проведення процедури купівлі автомобілів спеціального призначення, тобто пожежних автомобілів. На сьогоднішній день проведені обшуки не тільки в Авер'янова, а також у інших працівників відповідної служби у службових кабінетах. На сьогоднішній день він не є підозрюваним, він проходить поки як свідок", - заявили в ГПУ.
За словами Куценка, загальна сума тендеру - понад 92,5 млн грн.
"А чого сьогодні наші слідчі не дозволили зробити, так це перерахувати 55 млн грн на рахунки приватних компаній, на сьогоднішній день переказ коштів зупинено", - зазначив він.
Останні новини Чернігівщини
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».
Школярки з Бахмача стали чемпіонками України у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч» 10:14
Команда дівчат із Бахмацького закладу загальної середньої освіти №5 виборола титул чемпіонок України з масового футболу серед учениць 5–9 класів у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», який відбувся у Києві.
Поліцейські Новгород-Сіверщини затримали підозрюваного у незаконному збуті вибухівки 09:52
Поліція задокументувала факти збуту вибухової речовини (пластиду) 27-річним мешканцем Новгород-Сіверщини.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:36
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.