Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 08:38:38

Прокуратурою забезпечено передачу в комунальну власність земельних ділянок вартістю понад 1 млн. грн.

25.11.2015   08:00

Вжитими заходами представницького характеру прокуратурою Куликівського району у власність територіальної громади передано майже 95 га земель сільськогосподарського призначення вартістю понад 1 млн грн, визнаних відумерлою спадщиною.

Цивільним кодексом України визначено, що органи місцевого самоврядування у випадку відсутності спадкоємців зобов’язані звертатися до суду із заявами про визнання спадщини відумерлою та в подальшому оформляти право власності на об'єкти нерухомого майна за територіальною громадою.

Як установлено, протягом 2006-2014 років органи самоврядування Куликівського району не зверталися до суду для визнання спадщини відумерлою, внаслідок чого майно громадян, які проживали на території сільських рад та не мали спадкоємців, не переходило у власність громади.

З метою усунення виявлених порушень прокурором Куликівського району заявлено до суду 22 заяви про визнання спадщини відумерлою на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею майже 95 га, вартість яких складає понад 1 млн грн.

Судовими рішеннями вимоги прокурора задоволено.

Останні новини Чернігівщини

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон 08:24

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спільною прикордонно-митною оглядовою групою у мікроавтобусі «FORD», під обшивкою передніх дверцят, виявлено 420 пачок цигарок без акцизних марок білоруського виробництва.

Чернігівщина розпочала жнива

Чернігівщина розпочала жнива 08:14

В поле вийшов перший комбайн на збирання озимої пшениці.

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства "Ліки України" 08:02

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури у справі про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Ліки України».

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини 07:50

Близько сьомої години вечора, під час патрулювання на вулиці Тихій поліцейські звернули увагу на дівчину, що дивно себе поводила.

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути 07:41

Невтішна статистика загибелі людей під час відпочинку на водоймах є наслідком недотримання, незнання або ж відвертого ігнорування елементарних заходів безпеки.