Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 травня, 14:08:49

Надзвичайні події за минулу добу в Чернігівській області

21.03.2012   09:15

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 21 березня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 17 пожеж, з яких: 3 – в житловому секторі, 1 – настил в лісі, 12 – сухої трави, 1 – інша.

1. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля м. Остер О 08 год. 44 хв. на території Остерської міської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.

2. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля с. Скрипчин Об 11 год. 24 хв. на території Скрипчанської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Борзнянський р-н, с. Берестовець, вул. Жовтнева, 34 О 12 год. 15 хв. в господарстві гр. Козій І.М. сталася пожежа житлового будинку (6х10 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено 2 м кв. покрівлі. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі. Збиток – 200 грн. Врятовано господарку та матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

4. Пожежа м. Чернігів, вул. Борисенка, 47 О 12 год. 50 хв. сталася пожежа сушильної камери (4,5х6 м, стіни цегляні, покрівля залізобетонна). Власник – Гетта М.М., 1958 р.н. Вогнем пошкоджено облицювання стін. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.

5. Пожежа сухої трави Чернігівський р-н, біля с. Підгірне О 13 год. 24 хв. на території Пісківської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

6. Пожежа сухої трави Носівський р-н, біля с. Лукашівка О 13 год. 50 хв. на території Носівської міської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

7. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля с. Карасинівка О 13 год. 59 хв. на території Бригинцівської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

8. Пожежа в житловому секторі Козелецький р-н, с. Гладке, вул. Гагаріна, 16 О 15 год. 04 хв. в господарстві гр. Толстої В.М., 1970 р.н., сталася пожежа гаражу (4х6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна) та навісу для зберігання грубих кормів (5х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено навіс, покрівлю та перекриття гаражу, пошкоджено стіни. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток – 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

9. Пожежа сухої трави Чернігівський р-н, біля с. Гущин О 15 год. 45 хв. на території Киїнської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 2,5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

10. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля с. Бобруйки О 16 год. 19 хв. на території Бобруйківської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

11. Пожежа сухої трави м. Чернігів, вул. Крапивницького, біля буд. № 67 О 18 год. 30 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,2 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

12. Пожежа сухої трави Носівський р-н, біля с. Деброве О 19 год. 19 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

13. Пожежа сухої трави Н.-Сіверський р-н, біля с. Горбове О 20 год. 50 хв. на території Горбівської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.

14. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля с. Булахів О 20 год. 59 хв. на території Булахівської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.

15. Пожежа сухої трави Чернігівський р-н, біля с. Гущин О 21 год. 20 хв. на території Киїнської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.

16. Пожежа настилу в лісі Козелецький р-н, біля с. Євминка О 21 год. 39 хв. на території підприємства “Козелецьрайагролісгосп” (директор – Вохмінцев С.В.) сталася пожежа настилу в лісі на площі 0,5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.

17. Пожежа в житловому секторі Чернігівський р-н, с. Ст. Білоус, вул. Калініна О 02 год. 30 хв. в господарстві гр. Ісаєнко М.Ф., 1958 р.н, сталася пожежа житлового будинку (8х8 м, стіни цегляні, покрівля ондулін). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Ймовірна причина – підпал. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.


Інші повідомлення:

20.03.2012 року о 12 год. 00 хв. ремонтні роботи на автодорозі Варва- Хукалівка-Поділ, біля с. Озеряни, Варвинського району закінчено. Рух транспорту відновлено.

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.