Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 02:51:09

Пропонували роботу на ярмарку

24.11.2015   13:22

23 листопада Чернігівський міський центр зайнятості в черговий раз став місцем зустрічі безробітних та роботодавців.

Там відбувся ярмарок вакансій. На захід завітали представники ТОВ «Гранд Берлінго», якому в Чернігові належить магазин продовольчих товарів «Наш край», підприємці Тетяна Кисла – власниця ательє та Олександр Льодовий – власник магазину меблів і понад двадцять шукачів роботи, зокрема внутрішньо переміщені особи та учасники АТО.

На ярмарку вакансій роботодавці презентували свої підприємства та ознайомили присутніх з актуальними вакансіями, умовами праці, рівнем заробітної платні, соціальними гарантіями та вимогами до працівників. Наразі «Гранд Берлінго» потрібні охоронник і пекар, магазину меблів – бухгалтер, в ательє – закрійник і кравець.

Присутні також дізналися про ситуацію на ринку праці, послуги служби зайнятості та законодавчі новації, зокрема про компенсацію витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

- Якщо ви працевлаштували безробітного з числа внутрішньо переміщених осіб за направленням служби зайнятості строком не менше ніж на рік, можете отримати також і компенсацію витрат на їхню перепідготовку та підвищення кваліфікації, - зазначила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Чернігівського МЦЗ Людмила Нікольська. - Сума компенсації встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Роботодавців також закликали скористатися й іншими послугами служби зайнятості, а саме: компенсацією фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості громадян, котрі мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. А ще – підбором робітників для виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру, організацією професійного навчання, підвищення кваліфікації та стажування майбутніх працівників тощо.

В результаті заходу вісім безробітних отримали направлення на роботу, а підприємці виявили бажання працевлаштувати двох переселенців з наданням компенсації витрат на оплату їх праці.

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).