Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 10:27:17

Безробітні інформують громадян щодо отримання субсидій

24.11.2015   09:40

З 1 травня 2015 року урядом країни спрощено порядок надання субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг. І, як наслідок, після підвищення тарифів кількість людей, які претендують на субсидії, збільшилася в рази, а це спричиняє черги в установах соціального захисту.

Отож, розпорядженням голови Бобровицької районної державної адміністрації було прийнято рішення щодо організації громадських робіт з інформування населення району про порядок отримання житлових субсидій. Відповідні договори про проведення згаданих робіт районний центр зайнятості уклав з управлінням праці та соціального захисту населення та з Бобровицькою міською радою.

Починаючи з жовтня цього року, до такого виду громадських робіт на три місяці залучено 3 безробітних. Вони інформують громадян про можливість отримання житлових субсидій, розповсюджують інформаційні матеріали, проводять технічну обробку документації.

Начальник управління соціального захисту населення Бобровицької райдержадміністрації Ганна Томко схвально відгукується про роботу Яни Магдик, Ірини Жир, Анни Сеник.

Ця допомога – досить суттєва, говорить вона,- тому що знімає частину навантаження зі спеціалістів соціального захисту, які здійснюють основну роботу з оформлення субсидій.

Останні новини Чернігівщини

30 вересня - цей день в Україні і світі 10:16

ДЕНЬ 219 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 219 RUSSIAN AGRESSION

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини