Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 14:44:17

Розпочато досудове розслідування за фактом незаконного отримання субвенції з державного бюджету в розмірі понад 1,2 млн. грн.

24.11.2015   08:08Агенцiя

Прокуратурою області 20.11.2015 розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення бюджетних коштів у сумі понад 1,2 млн грн посадовими особами одного з теплопостачальних підприємств області.

Як встановлено, службові особи підприємства, зловживаючи службовим становищем, протиправно до собівартості теплової енергії віднесли відсотки за кредитним договором, умови якого не погоджено з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Такі дії призвели до завищення обсягу заборгованості з різниці в тарифах на  постачання населенню теплової енергії на суму понад 1,2 млн грн.

Крім того, завищено вартість ремонтно-будівельних робіт на об’єктах, які включено до складу собівартості послуг із теплопостачання на суму майже 50,5 тис. грн.

В цілому до складу фактичних витрат (собівартості послуг із теплопостачання) для розрахунку заборгованості з різниці в тарифах за 2012-2015 роки віднесено витрати, внаслідок яких завищено розмір бюджетного відшкодування більш ніж на 1,2 млн грн.

Досудове розслідування здійснює Чернігівський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області, процесуальне керівництво – прокуратура м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини