Прокуратурою області проводиться екстрадиційна перевірка щодо міжнародного терориста
За дорученням прокуратури Чернігівської області співробітниками УСБУ в області затримано громадянина Російської Федерації, якого з 2014 року оголошено в міжнародний розшук для притягнення до кримінальної відповідальності за організацію незаконного збройного формування або участі в ньому, проходження навчання з метою здійснення терористичної діяльності (ч. 2 ст. 208, ст. 205-3 КК Російської Федерації), що відповідає кримінальним правопорушенням, передбаченим ч. 2 ст. 260, ст. 258-3 КК України.

Згідно з інформацією Інтерполу обвинувачений, перебуваючи на території Сирійської Арабської Республіки, протягом 2013-2014 років з метою прийняття участі в антидержавному незаконному збройному формуванні «Джейш аль-Мухаджирин валь-Ансар» проходив навчання в таборі бойовиків «Шейх-Сулейман» (м. Алеппо, Сирія), де здобув знання та практичні навички в тактиці та стратегії ведення бойових дій. Зокрема, навчався користуванню різними видами зброї, вибухонебезпечними засобами та пристроями, проходив фізичну та психологічну підготовку тощо.
Ріпкинським районним судом 21.11.2015 обвинуваченому до надходження запиту про його видачу від компетентних органів Російської Федерації обрано запобіжний захід – тимчасовий арешт строком 40 днів. Після надходження запиту буде вирішено питання про застосування екстрадиційного арешту.
Наразі прокуратурою області проводиться екстрадиційна перевірка, за результатами якої буде прийнято рішення про його видачу або відмову в ній.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27
У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.
В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24
Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.
Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22
Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.
Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20
Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18
30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.