Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 08:26:31

Прокуратурою області прийнято участь у роботі наради з питань захисту прав осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

21.11.2015   10:36Агенцiя

Питання соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, постійно перебуває під пильною увагою органів прокуратури області.

Прокуратурою встановлено, що облдержадміністрацією у 2010 році окремих осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та, як наслідок, хворих на онкологічні захворювання, з формальних підстав позбавлено відповідного статусу, що унеможливило отримання ними відповідних соціальних виплат.

З метою захисту потерпілих прокуратурою подані до суду позови про визначення статусу «постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» та видачі їм відповідних посвідчень. Лише в поточному році судами розглянуто та задоволено 10 таких позовів.

Для забезпечення реального виконання судових рішень, начальником управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в судах прокуратури області Федорченко Л.А прийнято участь у роботі наради облдержадміністрації щодо проблемних питань захисту прав осіб, потерпілих внаслідок катастрофи на ЧАЕС.

За результатами наради розроблено ряд заходів, спрямованих на поновлення прав зазначених громадян, насамперед щодо видачі їм відповідних посвідчень, визначення статусу «постраждалої особи», починаючи з 2010 року.

Останні новини Чернігівщини

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру 08:24

Програму “Музика Душі” в рамках проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Камерний абонемент” представили 22 лютого музиканти Київського струнного квартету.

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей 08:13

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури, зобов’язавши одну із об'єднаних громад Городнянського району утворити у складі виконавчих органів службу у справах дітей.

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл 08:03

У Сновську поліція оперативно вийшла на слід чоловіка, який ввечорі 21 лютого з господарства місцевого мешканця викрав мотоцикл.

Служба автомобільних доріг попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області 07:45

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу на території України очікуються складні погодні умови. Пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с.

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.